zpět na: Novinky


Jelikož je právě doba osobních setkání ke svatbám, stručně Vám zde popíši jak vše probíhá od prvního okamžiku, kdy se rozhodnete využít mé fotografické služby. 

  • první kontakt - mužete mi buď napsat e-mail nebo zatelefonovat s dotazem zda je termín volný - odpovím i první případné dotazy (pro dotaz lze využít i TENTO kontaktní formulář)
  • domluva na osobního setkání (ideálně Studénka, Ostrava, Nový Jičín)
  • osobní setkání na domluveném místě - probereme podrobnosti svatebního dne a věcí týkajících se hlavně focení; všechny údaje se sepíší do smlouvy (čas focení, místa, počty fotografií, přání atd.), součástí je i složení rezervačního poplatku, která je u základní varianty 2000,- Kč, půldenní 2500,- Kč a u celodenní varianty je záloha ve výši 3000,- Kč. Od podpisu smlouvy považuji termín jako závazně rezevovaný a další zájemce o Váš svatební termín samozřejmě odmítám
  • svatební den a samotné focení
  • po zpracování fotografií odevzdávám nejprve odkaz na webgalerii, kde si upravené fotografie prohlédnete, pošlete k nahlédnutí rodině či přátelům, ale hlavně zde vyberete fotografie, které byste rádi v tištěné podobě
  • tisk vybraných fotografií (obvykle 2-3 dny od chvíle, kdy Váš výběr obdržím)
  • odevzdání svatebního balíčku a doplacení částky do zálohy

Doba odevzdání svatebního balíčku je na začátku svatební sezóny (obvykle květen) zhruba týden až dva, na konci svatební sezóny se může výjimečně jednat i o měsíc. V zimním období je svateb méně a doba potřebná na zpracování fotografií je maximálně dva týdny.
Dopravu na svatbu a v průběhu svatby si zajišťuji sám, cestovné do 150 km nabízím do odvolání zdarma. Nad 150 km je cestovné dle domluvy.

Všechna práva vyhrazena / Vytvořeno firmou Profipage 2014